Actief Computers Diksmuide

Wij bieden u een compleet & hoogwaardig productengamma aan met 100% kennis van de allernieuwste technologieën.
adresgegevens
Esenweg 195
8600 Diksmuide
+32 (0)51 50 53 30

BTW nr. : BE874960883
openingsuren
M 9u00 12u30 13u30 18u00
D Gesloten
W 9u00 12u30 13u30 18u00
D 9u00 12u30 13u30 18u00
V 9u00 12u30 13u30 18u00
Z 9u00 12u00 13u30 17u00
Z Gesloten

Actief Computers Lichtervelde

Wij bieden u een compleet & hoogwaardig productengamma aan met 100% kennis van de allernieuwste technologieën.
adresgegevens
Statieplaats 24B
8810 Lichtervelde
+32 51 69 71 87

BTW nr. : BE874960883
openingsuren
M Gesloten
D 10u00 12u30 13u30 18u00
W 10u00 12u30 13u30 18u00
D Gesloten 13u30 18u00
V 10u00 12u30 13u30 18u00
Z 10u00 12u30 13u00 17u00
Z Gesloten

Actief Computers Nieuwpoort

Wij bieden u een compleet & hoogwaardig productengamma aan met 100% kennis van de allernieuwste technologieën.
adresgegevens
Astridlaan 44
86200 Nieuwpoort
+32 58 62 35 35

BTW nr. : BE874960883
openingsuren
M Gesloten
D 10u00 12u00 13u30 18u00
W 10u00 12u00 13u30 18u0
D 10u00 12u00 13u30 18u00
V 10u00 12u00 12u30 18u00
Z 10u00 12u00 13u30 17u00
Z Gesloten
Actief Computers Diksmuide op kaart
In onze winkel aanwezig
Neem contact op met ons
Bij vragen over uw bestelling kunnen we contact met u opnemen.
Wij houden u via dit e-mailadres op de hoogte van de status van uw bestelling.

Medewerkers
Freddy Seys
Zaakvoerder
freddy@actiefcomputers.be
051-505330
Nele Maes
Zaakvoerder
nele@actiefcomputers.be
Kenny Coopman
Verantwoordelijke Verkoop
kenny@actiefcomputers.be
Laurens Decroix
Business Support
laurens@actiefcomputers.be
Maxim Gurdebeke
Business Support
maxim@actiefcomputers.be
Steven Larnou
Business Support
steven@actiefcomputers.be
Jens Depover
Technical Support
jens@actiefcomputers.be