Actief Computers Diksmuide

Wij bieden u een compleet & hoogwaardig productengamma aan met 100% kennis van de allernieuwste technologieën.
adresgegevens
Esenweg 195
8600 Diksmuide
+32 (0)51 50 53 30

openingsuren
M 9u00 12u30 13u30 18u0
D Gesloten
W 9u00 12u30 13u30 18u00
D 9u00 12u30 13u30 18u00
V 9u00 12u30 13u30 18u00
Z 9u00 12u00 13u30 17u00
Z Gesloten

Actief Computers Lichtervelde

Wij bieden u een compleet & hoogwaardig productengamma aan met 100% kennis van de allernieuwste technologieën.
adresgegevens
Statieplaats 24B
8810 Lichtervelde
+32 51 69 71 87

openingsuren
M Gesloten
D 10u00 12u30 13u30 18u00
W 10u00 12u30 13u30 18u00
D Gesloten 13u30 18u00
V 10u00 12u30 13u30 18u00
Z 10u00 12u30 13u00 17u00
Z Gesloten

Actief Computers Nieuwpoort

Wij bieden u een compleet & hoogwaardig productengamma aan met 100% kennis van de allernieuwste technologieën.
adresgegevens
Astridlaan 44
86200 Nieuwpoort
+32 58 62 35 35

openingsuren
M Gesloten
D 10u00 12u00 13u30 18u00
W 10u00 12u00 13u30 18u0
D 10u00 12u00 13u30 18u00
V 10u00 12u00 12u30 18u00
Z 10u00 12u00 13u30 17u00
Z Gesloten
Actief Computers op kaart
In onze winkel aanwezig
Neem contact op met ons
Bij vragen over uw bestelling kunnen we contact met u opnemen.
Wij houden u via dit e-mailadres op de hoogte van de status van uw bestelling.

Medewerkers
Freddy Seys
Zaakvoerder Diksmuide
freddy@actiefcomputers.be
051-505330
Nele Maes
Zaakvoerder Nieuwpoort
nele@actiefcomputers.be
051-505330 optie
Wim Vandendriessche
Zaakvoerder Lichtervelde
wim@actiefcomputers.be
051-697187
Natascha Samyn
Boekhouding Lichtervelde
natascha@actiefcomputers.be
051-697187
Steven Larnou
Business Support Diksmuide
steven@actiefcomputers.be
Laurens Decroix
Business Support Diksmuide
laurens@actiefcomputers.be
Pieter Vandenhende
Business Support Diksmuide
pieter@actiefcomputers.be
Jens Depover
Technische Dienst Diksmuide
jens@actiefcomputers.be
Bjarne Flamey
Technische Dienst Diksmuide
bjarne@actiefcomputers.be
Kenny Coopman
Verantwoordelijke Verkoop Diksmuide
kenny@actiefcomputers.be
051-505330
Mattias Westelinck
Verkoper Diksmuide
mattias@actiefcomputers.be
Jean-jacques Vallaeys
Verantwoordelijke Verkoop Nieuwpoort
nieuwpoort@actiefcomputers.be
058-623535
Koen Vansteelandt
Business Support Lichtervelde
koen@actiefcomputers.be
051-697187
Dempsey Van Assche
Verantwoordelijke Verkoop Lichtervelde
lichtervelde@actiefcomputers.be
051-697187
Stijn Imant
Technische Dienst Lichtervelde
stijn@actiefcomputers.be
051-697187